Zoraki Koca 720p film izle 2007

FRAGMAN TEK PART İZLE 313 kez izlendi

Reklamı Geç

 0 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Paylaş
Zoraki Koca 720p film izle 2007

Zoraki Koca 720p film izle 2007

Yerli Film
Görünüşe göre kimse oy kullanmamış, ilk oyu sen vermek ister misin?


Tür : Yerli Filmler

Yapım : -

Yönetmen :

Oyuncular : , , , ,

Etiketler : , , , , ,

Konusu ;

Zoraki Koca izle - Metin Akpınar Zeki alasya filmleri

Kartal Tibet yönetmenliğinde olan Zoraki Koca filmi 2007 - Türkiye yapımıdır. Komedi ve Aile kategorisinin yer sahibi olan filmin konusu şöyledir ; Ömer çevresinde tam bir playboy olarak bilinmektedir. Ömer oldukça zengindir ve çok lüks bir hayat yaşamaktadır. Bu yüzden yaşadıkları tüm aşkları eğlence olarak görmüştür. Fakat bir gün Ömer, Ayşe isminde güzel bir kadına aşık olur. Ayşe erkeklerden soğumuş ve ailesini tarafından erkek gibi yetiştirilmiştir. Bu yüzden Ömer'e yüz vermez. Fakat Ömer bunu yediremez ve Ayşe'yi elde edebilmek için elinden gelen her fedakarlığı yapacaktır. Arkadaşları ile iddaya giren Ömer arabasını ortaya koyarak Ayşe'yi tavlayabileceğini idda etmiştir.

 

Film izle, Full hd film izle, Sinema izle, 1080p film izle, 720p film izle, 4k film izle, Türkçe dublaj film izle, Altyazılı ve vizyondaki filmleri online izle. 25 Kategoride Binlerce Film Arşivi ile Daha Bir çok izleme Seçeneği Sunan Türkiyenin En güncel Online Film izleme Platformu olan web sitemize HOŞ GELDİNİZ.