Zor Ölüm 4 izle 2007


Reklamı Geç

 0 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Paylaş
Zor Ölüm 4 izle 2007

Zor Ölüm 4 izle 2007

Türkçe Dublaj
Görünüşe göre kimse oy kullanmamış, ilk oyu sen vermek ister misin?


Tür : Suç Filmleri

Yapım : -

Yönetmen :

Oyuncular : , , , ,

Etiketler : , , , ,

Konusu ;

Zor Ölüm 4 Türkçe Dublaj izle

John McClane, artık yaşlanmış ve polis departmanı yerine bilgisayar korsanlarını takip eden bir polis olmuştur. Zor Ölüm 4 filmini izle. Karısından ayrılmış ve alkol tedavisi görmeye başlamıştır. Son işinde bir bilgisayar korsanının peşine düşer ve onu yakalar. Suçlu ile beraber teşkilatına dönmeye çalışan McClane, trafiğin azizliğine uğrar. Sebebi sonradan anlaşılır ki büyük bir hacker grubu Amerikanın tüm önemli merkezlerinin bilgisayar alt yapılarını ele geçirmiştir. Öyle ki Amerikan ekonomisi çökme aşamasına gelmiş, askeri bilgilere ulaşılmış ve güdümlü füzeler ateşlenecek duruma kadar gelmiştir. Zor Ölüm 4 filmini full izle. Amerika felç olmuş durumdadır. Bu korsanları durdurabilmek için de korsanların dilinden anlayan usta bir hacker gerekmektedir. McClane, yakalamış olduğu korsan ile beraber, ülkenin tüm bilgisayar alt yapısını kontrol altına alan hacker grubuyla mücadele etmek zorundadır. Teknik bilgi yakalanan korsandan yakalama işi de çılgın polis McClane'den olacaktır.

 

Film izle, Full hd film izle, Sinema izle, 1080p film izle, 720p film izle, 4k film izle, Türkçe dublaj film izle, Altyazılı ve vizyondaki filmleri online izle. 25 Kategoride Binlerce Film Arşivi ile Daha Bir çok izleme Seçeneği Sunan Türkiyenin En güncel Online Film izleme Platformu olan web sitemize HOŞ GELDİNİZ.