Zhongkui: Snow Girl and The Dark Crystal İzle 2015


Reklamı Geç

 0 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Paylaş
Zhongkui: Snow Girl and The Dark Crystal İzle 2015

Zhongkui: Snow Girl and The Dark Crystal İzle 2015

Türkçe Dublaj
Görünüşe göre kimse oy kullanmamış, ilk oyu sen vermek ister misin?


Tür : Fantastik Filmler

Yapım : - ,

Yönetmen : ,

Oyuncular : , ,

Etiketler : , , , , , , ,

Konusu ;

Zhongkui: Snow Girl and The Dark Crystal izle

Anti kahraman olan Zhongkui isimli adam bir kadını çok sevmektedir Onun için de her şeyi göze alabilir. Bir gün kader ona kötü bir oyun oynayacak ve sevdiği kadın tehlike altında kalacaktır. Dünya dışından canavarlarla da savaşmak zorunda kalacak olması sevdiği kadının hayatını kurtarmak istemesine engel olmayacak ve Zhongkui ailesi ile birlikte her şeyi yapacaktır. Sevdiği kadının hayatının Zhongkui’nin ellerinde olması ile büyük bir sorumluluk altına girse de bu surumu en iyi şekilde atlatmayı başarabilecek tek kişi de O’dur. zhongkui-snow-girl-and-the-dark-crystal-online Kahraman filmleri seven izleyiciler Zhongkui: Snow Girl and The Dark Crystal filmi izle aradıklarını bulabilecekler ve Zhongkui: Snow Girl and The Dark Crystal filmini büyük bir merak ile izleyeceklerdir.

 

Film izle, Full hd film izle, Sinema izle, 1080p film izle, 720p film izle, 4k film izle, Türkçe dublaj film izle, Altyazılı ve vizyondaki filmleri online izle. 25 Kategoride Binlerce Film Arşivi ile Daha Bir çok izleme Seçeneği Sunan Türkiyenin En güncel Online Film izleme Platformu olan web sitemize HOŞ GELDİNİZ.