Zafer Yolları izle 1957


Reklamı Geç

 0 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Paylaş
Zafer Yolları izle 1957

Zafer Yolları izle 1957

Türkçe Dublaj
Görünüşe göre kimse oy kullanmamış, ilk oyu sen vermek ister misin?


Tür : Dram Filmleri, Savaş Filmleri

Yapım : -

Yönetmen :

Oyuncular : , , , ,

Etiketler : , , , ,

Konusu ;

Zafer Yolları Full izle

1.Dünya savaşı tüm hızıyla devam ederken İtilaf devletlerinden biri olan Fransa, düşman İttifak devletlerinden olan Almanların kontrolü altında ki Ant tepesini ele geçirmek ister. Zafer Yolları filmini izle. Bunun için de General Broulard, emri altında ki General Mireau'ya Ant kalesinin alınması için emir verir. Genaral Miraauyu, verilen emrin intihar ile eş anlamlı olduğunu bile bile itiraz etmek yerine, askeri rütbesinin yükselmesi umuduyla emrinde ki askerlere taarruz emri verir. Sonuç bilindiği gibi olur ve Fransız askeri geri çekilmek zorunda kalır. General Mireau, başarısızlığı bir türlü kabullenmez ve hırsına yenik düşerek kendi askerleri üzerinden kirli oyunlar oynamaya başlar. Öyle ki topçu birliklerine kendi askerlerinin vurulma talimatı bile verecektir.

paths-of-glory-filmini-izle-fullhdizleyin-net

Zafer Yolları filmini tek parça izle. İsyan eden askerleri de astıracaktır. General Mireau'nun vermiş olduğu kararlara isyan eden Albay Dax, generale savaş açacak ve Fransa askerleri arasında çatışmalar yaşanacaktır. Stanley Kubrick'in 1957 yapımı filmi, bir çok ülkede sansüre uğramıştır. Başyapıt niteliğinde ki bu nostalji klasiğini tek parça ve online, kesintisiz sitemizden izleyebilirsiniz.

 

Film izle, Full hd film izle, Sinema izle, 1080p film izle, 720p film izle, 4k film izle, Türkçe dublaj film izle, Altyazılı ve vizyondaki filmleri online izle. 25 Kategoride Binlerce Film Arşivi ile Daha Bir çok izleme Seçeneği Sunan Türkiyenin En güncel Online Film izleme Platformu olan web sitemize HOŞ GELDİNİZ.