Yüreğine Sor İzle 2010


Reklamı Geç

 0 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Paylaş
Yüreğine Sor İzle 2010

Yüreğine Sor İzle 2010

Yerli Film
Görünüşe göre kimse oy kullanmamış, ilk oyu sen vermek ister misin?


Tür : Yerli Filmler

Yapım : -

Yönetmen :

Oyuncular : , , , ,

Etiketler : , , , , , , ,

Konusu ;

Yüreğine Sor izle - Yusuf Kurçenli


Yüreğine Sor izle filmi dillere destan bir aşkı konu alıyor. Dram ve romantik türde Yerli filmler arasında gösterebileceğimiz filmimizin ana karakterleri birbirlerine sırıl sıklam aşık olan Mustafa ve Esma dır. Bu iki genç birbirlerini taa çocukluklarından beri sevmektedirler. Ancak önlerinde çok büyük bir engel vardır. Çünkü biri Hristiyan diğeri ise Müslüman olan bu iki gencin arasına dini inanışlar ve toplumsal baskılar girecek ve ikili bir türlü kavuşamayacaktır. Ancak onların aşkı her şeyin üstünde bir sevdadır. Ve kavuşmalarına engel olan mahalle baskısı onların hayatlarına maal olsa da birbirlerine kavuşmalarına bir türlü engel olamayacaktır.

 

Film izle, Full hd film izle, Sinema izle, 1080p film izle, 720p film izle, 4k film izle, Türkçe dublaj film izle, Altyazılı ve vizyondaki filmleri online izle. 25 Kategoride Binlerce Film Arşivi ile Daha Bir çok izleme Seçeneği Sunan Türkiyenin En güncel Online Film izleme Platformu olan web sitemize HOŞ GELDİNİZ.