Yılanın Kucağında Direk izle


Reklamı Geç

 0 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Paylaş
Yılanın Kucağında Direk izle

Yılanın Kucağında Direk izle

Türkçe Altyazı
Görünüşe göre kimse oy kullanmamış, ilk oyu sen vermek ister misin?


Tür : Yerli Filmler

Yapım : - , ,

Yönetmen :

Oyuncular : , , ,

Etiketler : , , , , , , , ,

Konusu ;

Yılanın Kucağında Full izle

Karamakate, Amazon havzasında yaşayan Şaman halkından ayrılıp tek başına yaşayan gezgin biridir. Bir gün Theo isimli kendisi gibi bir gezginle tanışır. Theo, yakalndığı hastalıktan kurtulmak için yollara düştüğünü öğrenir. Karamakate, Alman gezginin hastalığına şifa olacak tek çarenin Yakruna adı verilen ve çok bulunan nadir bitki olduğunu söyler. İki gezgin şifalı bitkiyi bulabilmek için yola Kolombiya'ya doğru yola çıkarlar. İki gezgin yol boyunca daha önce hiç yaşamadıkları olaylara şahit olacaklardır.

ooooo

Uzun uğraşlar sonrası şifalı bitki bulunur ve Alman gezgin iyileşir. Aradan 30 yıl geçmiştir. Evan isimli bir Amerikalı gezginde Alman gezginin yakalandığı hastalığın içine düşer. Tek çare ise Yakruna bitkisidir. Şifalı bitkiyi iyi tanıyan ve nerelerde olduğunu bilen Karamakate'den kendisi için de o şifalı bitkinin bulunmasını isteyecektir. Siyah beyaz formatında çekilen ve hala gizemini koruyan Amazon'un tüm güzelliklerini keşfedeceğiniz Arjantin , Kolombiya , Venezuela ortak yapımı filmi Türkçe dublaj olarak sitemizden full izleyebilirsiniz .

 

Film izle, Full hd film izle, Sinema izle, 1080p film izle, 720p film izle, 4k film izle, Türkçe dublaj film izle, Altyazılı ve vizyondaki filmleri online izle. 25 Kategoride Binlerce Film Arşivi ile Daha Bir çok izleme Seçeneği Sunan Türkiyenin En güncel Online Film izleme Platformu olan web sitemize HOŞ GELDİNİZ.