Yenilmezler: Ultron Çağı Full İzle 2015


Reklamı Geç





 0 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Paylaş
Yenilmezler: Ultron Çağı Full İzle 2015

Yenilmezler: Ultron Çağı Full İzle 2015

Türkçe Dublaj
Görünüşe göre kimse oy kullanmamış, ilk oyu sen vermek ister misin?


Tür : Yerli Filmler

Yapım : -

Yönetmen :

Oyuncular : , , , ,

Etiketler : , , , , , , ,

Konusu ;

Yenilmezler: Ultron Çağı izle

Avengers takımı son işlerinde birleşerek başarılı bir sonuç elde etmişlerdi. Ayrı ayrı da görevleri olan takımın üyeleri tekrar bir araya gelecektir. Barışı koruma programı geliştiren Tony Stark ve Bruce Banner aslında iyi bir program başlatmışlardır ancak bazı şeyler ters gidince yapay zeka olan Ultron aklındaki kötü fikirleri harekete geçirmek için planlar yapar. yenilmezler-ultron-cagi-avengers-age-of-ultron-2015-turkce-altyazili-392 Sırası ile devreye soktuğu planlar karşısında yenilmezlerin tekrar birleşmesi gerekecektir. Iron Man, Hulk, Captain America, Natasha Romanoff, Thor ve Hawkeye Ultron’u alt edip planlarını bozmak için güçlerini birleştirecekler. Marvel kahramanlarını izlediğimiz Yenilmezler: Ultron Çağı filmi izle ile kahramanlarımızın dünyasına adım atacak ve kahramanların engelleri nasıl yıktığını göreceksiniz. İyi seyirler.

 

Film izle, Full hd film izle, Sinema izle, 1080p film izle, 720p film izle, 4k film izle, Türkçe dublaj film izle, Altyazılı ve vizyondaki filmleri online izle. 25 Kategoride Binlerce Film Arşivi ile Daha Bir çok izleme Seçeneği Sunan Türkiyenin En güncel Online Film izleme Platformu olan web sitemize HOŞ GELDİNİZ.