Yedi Yıllık Aksaklık izle – 2012 Filmleri


Reklamı Geç

 0 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Paylaş
Yedi Yıllık Aksaklık izle – 2012 Filmleri

Yedi Yıllık Aksaklık izle – 2012 Filmleri

Türkçe Dublaj
Görünüşe göre kimse oy kullanmamış, ilk oyu sen vermek ister misin?


Tür : Komedi Filmleri, Romantik Filmler

Yapım : -

Yönetmen :

Oyuncular : , , , ,

Etiketler : , , , , ,

Konusu ;

Yedi Yıllık Aksaklık full izle - 2012 Filmleri

Kevine ve Jennifer genç iki arkadaştır. Lise zamanlarında olan bu arkadaşlar çocukluktan beri birbirlerini asla bırakmamışlardır. İkiside farklı birilerine aşık olmamış ve kimseyle çıkmamışlardır. Çünkü Kevin ve Jennifer birbirlerini sevmektedirler fakat ikisininde bundan haberi yoktur. Bir gün arkadaşlıkları farklı bir yöne doğru ilerlemeye başlar. Birbirlerine aşık olan çocukluk arkadaşları iyice yakınlaşırlar. Uzun zamandır bulamadıkları mutluluğu birbirlerinde bulacaklardır. Yedi Yıllık Aksaklık Full HD filmine Kevine ve Jennifer'in arkadaşlıktan sonra aşka dönüşen hikayesi çok duygusal sahnelere yol açacaktır. Gerçek aşklarının aslında birbirleri olduğunu çok uzun zaman sonra farkeden iki aşık geçmişte kaybettikleri zamanın acısı çıkarmaya başlayacaklardır.

 

Film izle, Full hd film izle, Sinema izle, 1080p film izle, 720p film izle, 4k film izle, Türkçe dublaj film izle, Altyazılı ve vizyondaki filmleri online izle. 25 Kategoride Binlerce Film Arşivi ile Daha Bir çok izleme Seçeneği Sunan Türkiyenin En güncel Online Film izleme Platformu olan web sitemize HOŞ GELDİNİZ.