Yasaklı Oda Tek Part İzle 2015


Reklamı Geç

 0 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Paylaş
Yasaklı Oda Tek Part İzle 2015

Yasaklı Oda Tek Part İzle 2015

Türkçe Dublaj
Görünüşe göre kimse oy kullanmamış, ilk oyu sen vermek ister misin?


Tür : Yerli Filmler

Yapım : -

Yönetmen : ,

Oyuncular : , , , ,

Etiketler : , , , ,

Konusu ;

Yasaklı Oda izle

Yasaklı Oda izle filmi izleyicisine gerçek üstü dünyanın kapılarını açarak hem güzelliğin hem de kötü duyguların varlıklarını derinden hissettiriyor. Yasaklı Oda filmini full izle filminde su altında, havada ve karada geçen pek çok macera gün yüzüne getirilirken film aslında gerçek üstü yaşantılardan bahsederek izleyicinin ufkunu genişletiyor. 560362 Guy Maddin’in seneler sonra iyi bir yapıma imza attığını söyleyenler de var, bu filmin olmadığını söyleyenler de var. Ancak İMDB puanı ile fena bir film olmadığı kanısını oluşturuyor. Tutsaklığın, aldatmanın, suçun, cinayetin, kötülüğün ve unutkanlığın olduğu dünyalardan bahsettiği gibi Yasaklı Oda filmi bizi aynı zamanda mutlu edecek duyguları da öne seriyor. Yasaklı Oda filmini sitemizden yüksek kalitede ve tek part ya da full izle gibi izleme seçenekleri ile izlemeniz mümkün olacaktır. İyi seyirler.

 

Film izle, Full hd film izle, Sinema izle, 1080p film izle, 720p film izle, 4k film izle, Türkçe dublaj film izle, Altyazılı ve vizyondaki filmleri online izle. 25 Kategoride Binlerce Film Arşivi ile Daha Bir çok izleme Seçeneği Sunan Türkiyenin En güncel Online Film izleme Platformu olan web sitemize HOŞ GELDİNİZ.