Yaramaz Çocuk Donmadan İzle 2015


Reklamı Geç

 0 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Paylaş
Yaramaz Çocuk Donmadan İzle 2015

Yaramaz Çocuk Donmadan İzle 2015

Türkçe Dublaj
Görünüşe göre kimse oy kullanmamış, ilk oyu sen vermek ister misin?


Tür : Fantastik Filmler, Gerilim Filmleri, Korku Filmleri

Yapım : -

Yönetmen :

Oyuncular : , , , ,

Etiketler : , , , , , , ,

Konusu ;

Yaramaz Çocuk izle

Dora Vogel 17 yaşında ve yaşıtlarının davrandığı gibi davranan bir kızdır. Gayet normaldir ve bir de erkek arkadaşı vardır. Bir gün rahatsızlandığını sanarak doktora gider ve orada büyük bir şoka uğrar. Doktor Dora’ya hamile olduğunu söylüyordur. Hem de 4 haftalık hamile olan Dora buna inanamaz ve erkek arkadaşı ile bu konuyu konuşmak ister. Tüm bunlar Cadılar Bayramı dönemine gelmiştir ve Dora bu sırada erkek arkadaşını beklemektedir. yaramaz-cocuk2 Tan bu sırada kapı çalar ve Dora karşısında kostümlü birkaç kişi görür. Karşısındakiler hiç de masum değildir. Erkek arkadaşının kafasını Dora’ya getiren bu kişiler şimdi de Dora’nın karnındaki bebeği istemektedir. Hızlı ve beklenenden daha farklı bir hamilelik süreci geçiren Dora bu kişilerden korunmak için mücadele edecektir. Yaramaz Çocuk film izle ile ilginç bir gerilim filmi görüyoruz. Gerilim filmleri arasındaki bu filmi seveceksiniz.

 

Film izle, Full hd film izle, Sinema izle, 1080p film izle, 720p film izle, 4k film izle, Türkçe dublaj film izle, Altyazılı ve vizyondaki filmleri online izle. 25 Kategoride Binlerce Film Arşivi ile Daha Bir çok izleme Seçeneği Sunan Türkiyenin En güncel Online Film izleme Platformu olan web sitemize HOŞ GELDİNİZ.