Yaramaz Bebek Türkçe Dublaj İzle 2015


Reklamı Geç

 0 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Paylaş
Yaramaz Bebek Türkçe Dublaj İzle 2015

Yaramaz Bebek Türkçe Dublaj İzle 2015

Türkçe Dublaj
Görünüşe göre kimse oy kullanmamış, ilk oyu sen vermek ister misin?


Tür : Yerli Filmler

Yapım : - ,

Yönetmen :

Oyuncular : , , , ,

Etiketler : , , , ,

Konusu ;

Yaramaz Bebek izle

Freddy ve Mo adlı iki eşcinsel bir çift olmuşlar ve çok mutludurlar. Seçtikleri bu hayatlarında eksik olan tek şey bir bebektir. Bir bebek sahibi olurlarsa daha da mutlu olacaklardır. Yaramaz Bebek full izle filminde bu eşcinsel çift bir bebek sahibi olabilmek için yola çıkacaklardır. nasty-baby-yaramaz-bebek-2015-full-izle-297 Bu nedenle de en yakın arkadaşları olan Polly’nin yardımına ihtiyaçları olacaktır. İkisi de çocukları seven ve sevecen bir çift olmalarından dolayı Polly onlara yardım etmeyi kabul eder. O da en az Freddy ve Mo kadar heveslidir. Buraya kadar bir sorun yoktur. Sorun süreç ile birlikte ortaya çıkar. Bir bebek için bir hayat vermek istenirken başka hayata son vermek gibi bir durum ile karşılaşan bu grup için işler sarpa saracaktır. Yaramaz Bebek izle filmini sitemizden izleyebilirsiniz.

 

Film izle, Full hd film izle, Sinema izle, 1080p film izle, 720p film izle, 4k film izle, Türkçe dublaj film izle, Altyazılı ve vizyondaki filmleri online izle. 25 Kategoride Binlerce Film Arşivi ile Daha Bir çok izleme Seçeneği Sunan Türkiyenin En güncel Online Film izleme Platformu olan web sitemize HOŞ GELDİNİZ.