Yak Sevimli Dev izle – 2012 Filmleri


Reklamı Geç

 0 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Paylaş
Yak Sevimli Dev izle – 2012 Filmleri

Yak Sevimli Dev izle – 2012 Filmleri

Türkçe Dublaj
Görünüşe göre kimse oy kullanmamış, ilk oyu sen vermek ister misin?


Tür : Aile Filmleri, Animasyon Filmleri, Komedi Filmleri

Yapım : -

Etiketler : , , , , ,

Konusu ;

Yak Sevimli Dev full izle - 2012 Filmleri

Na Kiev isminde ki robot savaştan sonra bir çöle gider ve orada gezinmeye başlar. Bir süre sonra gezinirken bir demir parçası gözüne çarpar ve onun ne olduğunu bulabilmek için yanına giderek araştırmaya başlar. Gördüğü şey Jao Phuek'tir hafızasını kaybetmiş olan Jao Phuek dev bir robottur. Na Kiev, Jao Phuek'in çalışması için yardım eder ve ardından tüm robotları yaratmış olan o kişiyi bulmak için uzun bir yolculuğa çıkmışlardır. Yak Sevimli Dev Full HD filminde Na Kiev ve Jao Phuek çok heyecanlı bir maceraya çıkmışlardır. Bu yolculuk esnasında başlarına gelecek olan olaylar çok komik sahnelere yol acacaktır.

 

Film izle, Full hd film izle, Sinema izle, 1080p film izle, 720p film izle, 4k film izle, Türkçe dublaj film izle, Altyazılı ve vizyondaki filmleri online izle. 25 Kategoride Binlerce Film Arşivi ile Daha Bir çok izleme Seçeneği Sunan Türkiyenin En güncel Online Film izleme Platformu olan web sitemize HOŞ GELDİNİZ.