Wanted izle 2008


Reklamı Geç

 0 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Paylaş
Wanted izle 2008

Wanted izle 2008

Türkçe Dublaj
Görünüşe göre kimse oy kullanmamış, ilk oyu sen vermek ister misin?


Tür : Suç Filmleri

Yapım : - ,

Yönetmen :

Oyuncular : , , , ,

Etiketler : , , , , ,

Konusu ;

Wanted Filmini Full izle

Wesley Gibson, babasının kiralık bir katil olduğunu öğrenir. Genç Gibson, hem babasının izinden gitmek ve babası gibi iyi bir tetikçi olmak için Fox ve Sloan ile tanışır. Wanted filmini izle. Fox ve Sloan, profesyonel tetikçilerdir ve Gibson'un babasını tanımaktadırlar. Babası gibi iyi bir tetikçi olması için genç Gibson'u eğitmeye, tetikçiliğin inceliklerini öğretmeye başlarlar. Uzun süren eğitimler sonrası artık Gibson, tıpkı babası gibi iyi bir tetikçi olur. Wanted filmini full izle. Öyle ki babasından bile daha iyi konuma gelmiştir. Fox ve Sloan'ın Gibson'dan öldürülmesi istenilen kişi çok tehlikeli, ülkesine ihanet etmiş bir tetikçidir. Gibson, hedefi için yoğunlaşırken öldüreceği kişinin hiç tanımadığı babası olduğunu öğrenecektir.

 

Film izle, Full hd film izle, Sinema izle, 1080p film izle, 720p film izle, 4k film izle, Türkçe dublaj film izle, Altyazılı ve vizyondaki filmleri online izle. 25 Kategoride Binlerce Film Arşivi ile Daha Bir çok izleme Seçeneği Sunan Türkiyenin En güncel Online Film izleme Platformu olan web sitemize HOŞ GELDİNİZ.