Veda İzle 2010


Reklamı Geç

 0 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Paylaş
Veda İzle 2010

Veda İzle 2010

Yerli Film
Görünüşe göre kimse oy kullanmamış, ilk oyu sen vermek ister misin?


Tür : Biyografi Filmleri, Dram Filmleri, Savaş Filmleri, Yerli Filmler

Yapım : -

Yönetmen :

Oyuncular : , , , ,

Etiketler : , , , , , , ,

Konusu ;

Veda - Zülfü Livaneli


Veda izle filmi bir milletin kurtarıcısı, Cumhuriyetin Gazi Mustafa Kemal Atatürk ün hayatını, onun en yakınındaki silah arkadaşı ve aynı zamanda da yaveri olan Salih Bozok un kaleminden anlatan muhteşem bir film. Biyografi ve dram türünde Yerli filmlerin en başarılı örneklerinden olan filmimizin ana karakteri Gazi Paşa nın en yakınında yer alan yaveri Salih Bozok. Salih Bozok aynı zamanda da büyük kurtarıcının çocukluk arkadaşıdır. Yıllarca hep onun yanında yer almış ve mücadelesine hep ortak olmuştur. Osmanlı Devleti yıllarında birlikte yedi düvele karşı savaşmış, Ulusal kurtuluş mücadelesi yıllarında Anadolu yu zapdetmeye gelmiş bin bir türlü milletle yine Ata nın yanında savaşmış ve en son olarak da Cumhuriyet döneminde de bir milleti karanlıktan aydınlığa taşıyabilmek için yine Ata nın yanında cehalete karşı büyük bir mücadele vermiştir. O sadık bir dost ve yoldaştır. Zira Ulu Önder in ölümünü de kaldıramamış, birlikte verdikleri yıllardır süregelen mücadelede hep dimdik eğilmeden mücadele veren Büyük Kurtarıcı nın ilk kez toprağa düşüşünü izlemek ağır gelmiş ve tek kurşunla hayatına son vermiştir. İşte filmimiz tarihin en büyük kumandanı ve devrimci fikir adamı Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve onun sadık dostu Salih Bozok un bu benzersiz hayat hikayesini konu alıyor.

 

Film izle, Full hd film izle, Sinema izle, 1080p film izle, 720p film izle, 4k film izle, Türkçe dublaj film izle, Altyazılı ve vizyondaki filmleri online izle. 25 Kategoride Binlerce Film Arşivi ile Daha Bir çok izleme Seçeneği Sunan Türkiyenin En güncel Online Film izleme Platformu olan web sitemize HOŞ GELDİNİZ.