Uyuşturucu Savaşları izle – 2012 Filmleri


Reklamı Geç

 0 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Paylaş
Uyuşturucu Savaşları izle – 2012 Filmleri

Uyuşturucu Savaşları izle – 2012 Filmleri

Türkçe Dublaj
Görünüşe göre kimse oy kullanmamış, ilk oyu sen vermek ister misin?


Tür : Suç Filmleri

Yapım : - ,

Yönetmen :

Oyuncular : , , , ,

Etiketler : , , , , ,

Konusu ;

Uyuşturucu Savaşları full izle - 2012 Filmleri

Uyuşturucu Savaşları Full HD izle filmi bir grup uyuşturucu çetesini konu almaktadır. Baya sağlam bir grup olan bu uyuşturucu çetesi rahatça uyuşturucu transferleri yapıyor ve bir türlü yakalanmıyorlar. Fakat bir polis bu gruba kafayı iyice takar ve çok derin araştırma yapmaya başlar. Uyuşturucu kartelini bulur ve onun izini sürerek tüm çeteyi çökeltmek ister. Fakat düşünmediği bir şey vardır. Bu çete savaşmadan asla teslim olmayanlardandır ve polislere karşı bir savaş açarlar. Polisler ve Uyuşturucu çetesinin arasına geçmekte olan bu savaş çok büyük boyutlara ulaşacaktır ve bir çok kişinin canı yanacaktır. Uyuşturucu Savaşları izle filmi son derece aksiyon dolu sahneleri yaşatmaktadır.

 

Film izle, Full hd film izle, Sinema izle, 1080p film izle, 720p film izle, 4k film izle, Türkçe dublaj film izle, Altyazılı ve vizyondaki filmleri online izle. 25 Kategoride Binlerce Film Arşivi ile Daha Bir çok izleme Seçeneği Sunan Türkiyenin En güncel Online Film izleme Platformu olan web sitemize HOŞ GELDİNİZ.