Usta İzle 2009


Reklamı Geç

 0 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Paylaş
Usta İzle 2009

Usta İzle 2009

Yerli Film
Görünüşe göre kimse oy kullanmamış, ilk oyu sen vermek ister misin?


Tür : Tavsiye Filmler, Yerli Filmler

Yapım : -

Yönetmen :

Oyuncular : , , , ,

Etiketler : , , , ,

Konusu ;

Usta izle - Bahadır Karataş

Usta izle filmi mesleğine ve hayallerine takıntılı bir şekilde bağlı olan bir adamın hikayesini konu alıyor. Dram türünde Yerli filmler arasında kendisine yer bulan filmimizin ana karakteri bir oto teknisyenidir. Doğan adındaki bu genç adam işine öyle delice bağlıdır ki hayatındaki en büyük meşgalesi arabalardır. Onlardan ayrı bir türlü yaşayamayan Doğan bu işi daha çocuk yaşta başlamıştır. Son zamanlarda ise bu uğraşı artık dahada ilginç bir boyut almış ve oldukça uçarı bir hayalin peşine düşmüştür. Hayalini kurduğu şey büyük bir uçak üreterek onu gönlünce uçurmaktır. Hatta bu hayal onu son zamanlarda öyle bir hale getirecektir ki uzun süre eve uğramaz ve ya oldukça geç saatlerde gelir olmuştur. Neredeyse karısının yüzünü zar zor görmeye başlamış ve bu durum ister istemez evde sıkıntılı bazı olayların fitilini ateşlemiştir. Özellikle evden kopuşu karısı ile arasında büyük problemlere neden olacak ve ikili arasındaki ilişkiyi zedeleyecektir.

 

Film izle, Full hd film izle, Sinema izle, 1080p film izle, 720p film izle, 4k film izle, Türkçe dublaj film izle, Altyazılı ve vizyondaki filmleri online izle. 25 Kategoride Binlerce Film Arşivi ile Daha Bir çok izleme Seçeneği Sunan Türkiyenin En güncel Online Film izleme Platformu olan web sitemize HOŞ GELDİNİZ.