Umut İzle 2009


Reklamı Geç

 0 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Paylaş
Umut İzle 2009

Umut İzle 2009

Yerli Film
Görünüşe göre kimse oy kullanmamış, ilk oyu sen vermek ister misin?


Tür : Dram Filmleri, Tavsiye Filmler, Yerli Filmler

Yapım : -

Yönetmen :

Oyuncular : , , , ,

Etiketler : , , , ,

Konusu ;

Umut izle - Murat Aslan

Umut izle filmi bir baba ogulun dramatik hikayesini konu alıyor. Dram türünde Yerli filmler arasında yer alan filmimizin ana karakterleri Yılmaz ve Umut adlarında bir baba oğuldur. Yılmaz yıllar önce mecburen evini yurdunu hamile karısını terketmek zorunda kalmıştır. Oğlu Umut ise onun yokluğunda dünyaya gelmiş şimdilerde ise 6-7 yaşlarındadır ve babasını hiç mi hiç tanımamıştır. Şimdilerde ise Yılmaz yıllar önce terketmek zorunda olduğu evine tekrar dönmeye karar vermiştir. Ancak giderken bıraktıklarını ne yazık ki geri döndüğünde yerinde bulamayacaktır. Çünkü yuvası tarumar olmuş, biricik ailesi parçalanmış, onu hiç tanımayan oğlu Umut ise ona hiç mi hiç ısınamayacaktır. Yılmaz ise son bir defa dahi olsa oğluna babalık yapacak ve ona güzel bir hayatın kapılarını aralayacaktır.

 

Film izle, Full hd film izle, Sinema izle, 1080p film izle, 720p film izle, 4k film izle, Türkçe dublaj film izle, Altyazılı ve vizyondaki filmleri online izle. 25 Kategoride Binlerce Film Arşivi ile Daha Bir çok izleme Seçeneği Sunan Türkiyenin En güncel Online Film izleme Platformu olan web sitemize HOŞ GELDİNİZ.