Uçurtmam Tellere Takıldı İzle 2011

FRAGMAN TEK PART ALTERNATİF PART 371 kez izlendi

Reklamı Geç

 0 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Paylaş
Uçurtmam Tellere Takıldı İzle 2011

Uçurtmam Tellere Takıldı İzle 2011

Yerli Film
Görünüşe göre kimse oy kullanmamış, ilk oyu sen vermek ister misin?


Tür : Belgesel Filmleri, Biyografi Filmleri, Yerli Filmler

Yapım : -

Yönetmen :

Oyuncular :

Etiketler : , , , ,

Konusu ;

Uçurtmam Tellere Takıldı izle - Ümit Kıvanç


Uçurtmam Tellere Takıldı izle filmi müzik dünyamızın en önemli sanatçılarından Ahmet Kaya nın hayatını konu alan başarılı bir yapım. Belgesel ve dram türünde Yerli filmler arasında gösterebileceğimiz filmimiz ölümünün ardından geçen 10 yılın sonunda ölüm yıl dönümünde Ahmet Kaya nın yaşamını derinlemesine anlatıyor. Yıllar önce başladığı müzik hayatı ve başarılı parçalarının yanı sıra siyasi ve politik duruşu ve hatta bu siyasi ve politik duruşun bir getirisi olarak yaşadığı sürgün hayatını konu alıyor. Yıllarca yurt dışında, vatanından uzakta acılar ve büyük bir ızdırap içinde vatan sevgisiyle ayrıldığı dünyaya ardında sevmeyi ve insan olmayı, var olma mücadelesini miras bırakan bu büyük sanatçının hayatını konu alan yapım izleyenlere büyük hayat dersleri veriyor.

 

Film izle, Full hd film izle, Sinema izle, 1080p film izle, 720p film izle, 4k film izle, Türkçe dublaj film izle, Altyazılı ve vizyondaki filmleri online izle. 25 Kategoride Binlerce Film Arşivi ile Daha Bir çok izleme Seçeneği Sunan Türkiyenin En güncel Online Film izleme Platformu olan web sitemize HOŞ GELDİNİZ.