Türkan İzle 2011

FRAGMAN TEK PART ALTERNATİF PART 774 kez izlendi

Reklamı Geç

 3 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Paylaş
Türkan İzle 2011

Türkan İzle 2011

Yerli Film
Görünüşe göre kimse oy kullanmamış, ilk oyu sen vermek ister misin?


Tür : Belgesel Filmleri, Biyografi Filmleri, Dram Filmleri, Yerli Filmler

Yapım : -

Yönetmen :

Oyuncular : , , , ,

Etiketler : , , , ,

Konusu ;

Türkan izle - Cemal Şan


Türkan izle filmi tıp ve eğitim alanında dünya çapında tanınan aydın bir Türk kadının hayatını konu alıyor. Belgesel ve biyografi türünde Yerli filmler arasında kendisine yer bulan filmimizin ana karakteri Türkan adında bir doktor ve eğitim gönüllüsüdür. Yıllarca Anadolu nun en ücra köşelerinde görev yapmış bu değerli doktor özellikle cüzzam hastalığına karşı büyük bir mücadele vermiş ve yaptığı çalışmaları ile dünya çapında hastalığın tedavisi ile ilgili yapılan çalışmalara büyük katkılar sunmuştur. Ayrıca doktorluğunun yanı sıra hayatının ilerleyen yıllarında da eğitim alanın da kurduğu dernek yardımıyla özellikle kırsal kesimde eğitim hakkından mahrum bırakılan kız çocuklarının eğitim dünyasına kazandırılmasına büyük katkılar sunmuştur.

 

Film izle, Full hd film izle, Sinema izle, 1080p film izle, 720p film izle, 4k film izle, Türkçe dublaj film izle, Altyazılı ve vizyondaki filmleri online izle. 25 Kategoride Binlerce Film Arşivi ile Daha Bir çok izleme Seçeneği Sunan Türkiyenin En güncel Online Film izleme Platformu olan web sitemize HOŞ GELDİNİZ.