The Preppie Connection 1080p İzle 2015


Reklamı Geç

 0 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Paylaş
The Preppie Connection 1080p İzle 2015

The Preppie Connection 1080p İzle 2015

Türkçe Dublaj
Görünüşe göre kimse oy kullanmamış, ilk oyu sen vermek ister misin?


Tür : Dram Filmleri, Suç Filmleri

Yapım : - ,

Yönetmen :

Oyuncular : , , , ,

Etiketler : , , , ,

Konusu ;

The Preppie Connection izle

Kötü alışkanlıkların başında gelen bir şey olan uyuşturucu 1980li yıllarda da fazlası ile gündemdeydi. ABD’ye okumak için 1984 yılında gelen sessiz sakin bir gencin aslında planlarının çok daha farklı olduğunu The Preppie Connection filmini full izle filminde görüyoruz. thepreppieconnection_trailer1 Okulunda zaman içerisinde sinsi bir şekilde ilerleyerek büyük bir uyuşturucu çetesi kurmayı başaran genç adam çitayı o kadar aşar ki artık karteller de olayın içine girer. O kadar ki bu genç 300.000 dolar gibi fazlası ile hatırı sayılır miktarda paraya karşılık gelen uyuşturucuyu ABD’ye sokmayı başaracaktır. Ülkeye getirdiği uyuşturucu ham madde halinde olan eroindir. Gerçek bir hikâyenin kesitlerinden kurgulanan The Preppie Connection izle filmini sitemizden izleyebilirsiniz.

 

Film izle, Full hd film izle, Sinema izle, 1080p film izle, 720p film izle, 4k film izle, Türkçe dublaj film izle, Altyazılı ve vizyondaki filmleri online izle. 25 Kategoride Binlerce Film Arşivi ile Daha Bir çok izleme Seçeneği Sunan Türkiyenin En güncel Online Film izleme Platformu olan web sitemize HOŞ GELDİNİZ.