The Hollow 1080p İzle 2015


Reklamı Geç

 0 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Paylaş
The Hollow 1080p İzle 2015

The Hollow 1080p İzle 2015

Türkçe Dublaj
Görünüşe göre kimse oy kullanmamış, ilk oyu sen vermek ister misin?


Tür : Yerli Filmler

Yapım : -

Yönetmen :

Oyuncular : , , , ,

Etiketler : , , , ,

Konusu ;

The Hollow izle

Cadılar bayramı arifesinde hazırlıklar her yerde olduğu gibi Shelter Adası’nda da hızla devam etmektedir. İnsanlar Cadılar Bayramı’nı çok severken bu defa The Hollow full izle filminde bu böyle olmayacaktır. Hazırlıklarını sürdüren sadece kişiler değildir. large-screenshot2 Adaya kasırga da gelmek için hazırlık yaparken 100 yıldan beri varlığı bilinen bir lanet de kasırga ile birlikte Shelter Adası’na doğru yola çıkar. The Hollow izle filminde 3 kız kardeş de Shelter Adası’nda yaşamaktadır. Birbirlerini çok seven ve koruyan bu 3 kardeş laneti fark ettiklerinde de hem kendilerini hem de birbirlerini kurtarmak için birlikte hareket edecektir. Ancak lanet ölen bir varlık değildir ve kurtulmak için kaçmaktan farklı bir seçenek de yoktur.

 

Film izle, Full hd film izle, Sinema izle, 1080p film izle, 720p film izle, 4k film izle, Türkçe dublaj film izle, Altyazılı ve vizyondaki filmleri online izle. 25 Kategoride Binlerce Film Arşivi ile Daha Bir çok izleme Seçeneği Sunan Türkiyenin En güncel Online Film izleme Platformu olan web sitemize HOŞ GELDİNİZ.