The Girl İs İn Trouble Filmini İzle 2015


Reklamı Geç

 0 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Paylaş
The Girl İs İn Trouble Filmini İzle 2015

The Girl İs İn Trouble Filmini İzle 2015

Türkçe Dublaj
Görünüşe göre kimse oy kullanmamış, ilk oyu sen vermek ister misin?


Tür : Gerilim Filmleri, Suç Filmleri

Yapım : -

Yönetmen :

Oyuncular : , , , ,

Etiketler : , , , ,

Konusu ;

The Girl İs İn Trouble izle

The Girl İs İn Trouble filmini full izle filminde suç dünyasının içine giren bir adam ve zaten içinde olduğu bu durumdan mücadele vererek kurtulmak isteyen bir kadının hikayesi konu alınıyor. The Girl İs İn Trouble izle filminde DJ olarak çalışan ve yaptığı müzik ile herkesi eğlendiren DJ kendi de eğlenmek isteyince mekânda bir kadın ile tanışır. Amacı bu kadınla iyi bir gece geçirmek ve biraz eğlenmektir. the-girl-is-in-trouble-2015-film-izle-273 Ancak işler beklediği gibi olmayacaktır. Tanıştığı bu kadın uyuşturucu ve cinayet ile ilgili bir suçun içindedir ve şimdi DJ de kendini bu dünyada bulur. Kadın bu olaylar ile ilgili mücadele verirken DJ ise ya bu konu hakkında konuşup bir para alacak ya da susup izleyecektir. Seçim yapmak onun elindedir.

 

Film izle, Full hd film izle, Sinema izle, 1080p film izle, 720p film izle, 4k film izle, Türkçe dublaj film izle, Altyazılı ve vizyondaki filmleri online izle. 25 Kategoride Binlerce Film Arşivi ile Daha Bir çok izleme Seçeneği Sunan Türkiyenin En güncel Online Film izleme Platformu olan web sitemize HOŞ GELDİNİZ.