The Classified File Türkçe Dublaj İzle 2015


Reklamı Geç

 0 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Paylaş
The Classified File Türkçe Dublaj İzle 2015

The Classified File Türkçe Dublaj İzle 2015

Türkçe Dublaj
Görünüşe göre kimse oy kullanmamış, ilk oyu sen vermek ister misin?


Tür : Suç Filmleri

Yapım : -

Yönetmen :

Oyuncular : , , , ,

Etiketler : , , , ,

Konusu ;

The Classified File izle

The Classified File filmini full izle suç, dram ve aksiyon unsurlarını barındırarak izleyici ile buluşan bir yapım oluyor. The Classified File izle filmi 1978 senesinde geçerken, 108 dakikalık bir yapım olmuştur. 1978 yılına gelindiğinde Busan’da yaşayan ve dedektif emeklisi olan Gil-young artık sakin bir hayat sürmek isterken küçük bir çocuk bir gün ortadan kaybolur. the-classified-file-images-885d6351-453b-428c-a729-69a52dfb18a Veliler özellikle bu işe Gil-young’ın bakması gerektiğinde ısrar edince görevi üstlenmek zorunda kalan Gil-young adlı emekli dedektif çalışmalarına başlar. Bir falcı ise çocuk ile ilgili gördüğü bir kehanette çocuğu bulabilecek olan tek kişinin yine dedektif Gil-young olduğunu söyleyecektir. Bunun içinse mantıklı bir nedeni yoktur. Şimdi ise emekli dedektifin yapması gereken küçük çocuğu eve getirmesi olacaktır.

 

Film izle, Full hd film izle, Sinema izle, 1080p film izle, 720p film izle, 4k film izle, Türkçe dublaj film izle, Altyazılı ve vizyondaki filmleri online izle. 25 Kategoride Binlerce Film Arşivi ile Daha Bir çok izleme Seçeneği Sunan Türkiyenin En güncel Online Film izleme Platformu olan web sitemize HOŞ GELDİNİZ.