The Chronicles of The Ghostly Tribe 2015 Direk İzle


Reklamı Geç

 0 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Paylaş
The Chronicles of The Ghostly Tribe 2015 Direk İzle

The Chronicles of The Ghostly Tribe 2015 Direk İzle

Türkçe Dublaj
Görünüşe göre kimse oy kullanmamış, ilk oyu sen vermek ister misin?


Tür : Aksiyon Filmleri, Fantastik Filmler

Yapım : -

Yönetmen :

Oyuncular : , , , ,

Etiketler : , , , , , , ,

Konusu ;

The Chronicles of The Ghostly Tribe izle

Fantastik öğelere pek çok yapımlarında yer veren Çin için The Chronicles of The Ghostly Tribe filminde de durum değişmiyor. Fantastik ve macera unsurlarına yer veren The Chronicles of The Ghostly Tribe film izle 1979 yılında geçen bir fantastik olayı konu alıyor. The Chronicles of The Ghostly Tribe filminde dağda çalışmalar yapmaları sayesinde geçimlerini sağlayan halkın ve insanların kaderi bir patlama ile değişeceklerdir. tribe-5 Karla kaplı dağda bulunan bir asker de bu çalışma içinde yer almaktadır. Önce küçük daha sonra ise büyük bir patlamanın olması ile asker dağda mahsur kalınca kaderler değişecektir. Patlama fosilleri ortaya çıkarmıştır. Daha önce rastlanmayan bu fosiller insanlık kaderini de değiştirecek ve bu kaderin değiştirmesi hiç de hoş olmayacaktır.

 

Film izle, Full hd film izle, Sinema izle, 1080p film izle, 720p film izle, 4k film izle, Türkçe dublaj film izle, Altyazılı ve vizyondaki filmleri online izle. 25 Kategoride Binlerce Film Arşivi ile Daha Bir çok izleme Seçeneği Sunan Türkiyenin En güncel Online Film izleme Platformu olan web sitemize HOŞ GELDİNİZ.