The Assansination Full İzle 2015


Reklamı Geç

 0 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Paylaş
The Assansination Full İzle 2015

The Assansination Full İzle 2015

Türkçe Dublaj
Görünüşe göre kimse oy kullanmamış, ilk oyu sen vermek ister misin?


Tür : Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Tarihi Filmler

Yapım : -

Yönetmen :

Oyuncular : , , , ,

Etiketler : , , , ,

Konusu ;

The Assansination izle

Tarih, gerilim, dram ve aksiyon unsurlarını rahatlıkla görebileceğiniz ve başarılı bir şekilde bir araya gelen bu unsurlar yine başarılı bir yapım olan The Assansination filmini full izle filmini ortaya koyuyor. Güney Kore yapımı olan, aldığı puanla da başarısını kanıtlayan The Assansination izle filmi 1900lü yıllarda geçiyor. maxresdefault Ahn Ok Yun adlı tetikçi Kore-Japon işgali zamanlarında Koreli aktivistler tarafından Japon ordusu komutanını öldürmek amacıyla görevlendiriliyor. Çin’de yapılan bu planların yanına hapisteki yoldaşların da başarılı bir şekilde kurtarılması için Ahn Ok Yun ile hükümet ajanı olan Seok Jin birlikte çalışacaklardır. Ancak Japonların bu planlardan haberi olunca bu ikilinin ölmesi için bir casus devreye girecektir.

 

Film izle, Full hd film izle, Sinema izle, 1080p film izle, 720p film izle, 4k film izle, Türkçe dublaj film izle, Altyazılı ve vizyondaki filmleri online izle. 25 Kategoride Binlerce Film Arşivi ile Daha Bir çok izleme Seçeneği Sunan Türkiyenin En güncel Online Film izleme Platformu olan web sitemize HOŞ GELDİNİZ.