Teslimiyet İzle 2010

FRAGMAN TEK PART ALTERNATİF PART 470 kez izlendi

Reklamı Geç

 0 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Paylaş
Teslimiyet İzle 2010

Teslimiyet İzle 2010

Yerli Film
Görünüşe göre kimse oy kullanmamış, ilk oyu sen vermek ister misin?


Tür : Aile Filmleri, Dram Filmleri, Yerli Filmler

Yapım : -

Yönetmen :

Oyuncular : , , , ,

Etiketler : , , , , , ,

Konusu ;

Teslimiyet - Emre Yalgın


Teslimiyet izle filmi yaşadığı hayattan fazlasıyla bıkmış olan hayat kadınlarının dramatik hikayesini konu alıyor. Dram türünde Yerli filmler arasında kendisine yer edinen filmimizin ana karakteri Sanem adında genç ve güzel bir hayat kadınıdır. Sanem aslında yaşadığı hayattan hiç ama hiç memnun değildir. Ancak mecburdur çünkü çok küçük yaşta evden kaçmıştır ve aslında şimdilerde ardında dönecek bir evi de yoktur. Hayattan tek beklentisi ise onu kanatları altına alacak üsturuplu bir adamdır. Ve aradığı kişi aslında şimdilerde mahalleye yeni taşınan genç bir adamdır. Gökhan adında bu genç adam aslında oldukça sert ve ketum bir adamdır ve Sanem in onunla bağlantıya geçmesi de oldukça zordur. Ancak o bir yolunu bulup Gökhan la bağlantıya geçecek ve ikili arasında umulmadık şekilde bir ilişki başlayacaktır.

 

Film izle, Full hd film izle, Sinema izle, 1080p film izle, 720p film izle, 4k film izle, Türkçe dublaj film izle, Altyazılı ve vizyondaki filmleri online izle. 25 Kategoride Binlerce Film Arşivi ile Daha Bir çok izleme Seçeneği Sunan Türkiyenin En güncel Online Film izleme Platformu olan web sitemize HOŞ GELDİNİZ.