Ters Yüz Türkçe Dublaj izle 2015


Reklamı Geç

 0 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Paylaş
Ters Yüz Türkçe Dublaj izle 2015

Ters Yüz Türkçe Dublaj izle 2015

Türkçe Dublaj
Görünüşe göre kimse oy kullanmamış, ilk oyu sen vermek ister misin?


Tür : Animasyon Filmleri

Yapım : -

Yönetmen : ,

Oyuncular : , , , ,

Etiketler : , , , , , , ,

Konusu ;

Ters Yüz izle

İnsan beyninin hangi etkenlerde nasıl çalıştığını anlatan bir film olan Ters Yüz filmi izle ile her yaşta insan bu filmi izlerken bu filmin bir animasyondan daha fazlası olduğunu düşünecek. Riley babasının işi dolayısı ile San Francisco’ya yerleşmek durumunda kalmışlardır. Geldikleri yere göre daha orta sınıf bir yer olan San Francisco’ya ayak uydurmak Riley için çok da kolay olmayacaktır. c2cs8ho Özellikle de kafasında dönen duygular ile. Üzüntü, tiksinti, korku, öfke ve neşe gibi duygular Riley için sürekli fikir üretirlerken aralarında sadece Neşe onunla olumlu olarak konuşuyor. Diğer duyguların ise bulundukları bu ortama ayak uydurmaları gerektiğini anlamak ve anlatmak gibi bir düşünceleri yoktur. Riley için yeni yaşamı olumsuz davranan beyin merkezinde yer alan duygulardan dolayı pek de neşeli olmayabilecektir.

 

Film izle, Full hd film izle, Sinema izle, 1080p film izle, 720p film izle, 4k film izle, Türkçe dublaj film izle, Altyazılı ve vizyondaki filmleri online izle. 25 Kategoride Binlerce Film Arşivi ile Daha Bir çok izleme Seçeneği Sunan Türkiyenin En güncel Online Film izleme Platformu olan web sitemize HOŞ GELDİNİZ.