Tarafsız Bölge izle 2002


Reklamı Geç

 0 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Paylaş
Tarafsız Bölge izle 2002

Tarafsız Bölge izle 2002

Türkçe Altyazı
Görünüşe göre kimse oy kullanmamış, ilk oyu sen vermek ister misin?


Tür : Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, Savaş Filmleri

Yapım : - , , , ,

Yönetmen :

Oyuncular : , , , ,

Etiketler : , , , ,

Konusu ;

Tarafsız Bölge Türkçe Altyazılı izle

Yıl 1993. Sırbistan ile Bosna Hersek arasında ki savaş devam etmektedir. Sırbistan ile Bosna Hersek arasında kalan ve tarafsız bir bölgede Bosnalı bir asker sıkışmış ve düşman ateşinden korunmak için bir siperde kendini korumaya almıştır. Tarafsız Bölge filmini izle. Yine bir Sırp askeri de tarafız bölgede sıkışmış ve Bosnalı askerin siperine sığınmak zorunda kalmıştır. Birbirlerine düşman iki ülkenin askerleri canlarını kurtarmak için bir siperi paylaşsa da birbirlerine güvenmemekte ve birbirlerini yok etmek için fırsat kollamaktadırlar.

tarafsiz-bolge-filmini-full-izle-fullhdizleyin-net

Tarafsız Bölge filmini full hd izle. Ancak hayatta kalabilmek için de birbirlerine destek vermek zorundadırlar. Traji komik içinde kalan askerlere Birleşmiş Milletler kuvvetinde çalışan bir asker el uzatacak ve askerlerin yardımına gidecektir. IMDB puanı 8.0 olan ve savaşın insanlar üzerinde ki etkilerini en iyi yansıtan filmlerden biri olan Tarafsız Bölge filmini Türkçe dublaj ve kesintisiz, tek parça izleyebilirsiniz.

 

Film izle, Full hd film izle, Sinema izle, 1080p film izle, 720p film izle, 4k film izle, Türkçe dublaj film izle, Altyazılı ve vizyondaki filmleri online izle. 25 Kategoride Binlerce Film Arşivi ile Daha Bir çok izleme Seçeneği Sunan Türkiyenin En güncel Online Film izleme Platformu olan web sitemize HOŞ GELDİNİZ.