Tango Ve Cash izle 1990


Reklamı Geç

 0 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Paylaş
Tango Ve Cash izle 1990

Tango Ve Cash izle 1990

Türkçe Dublaj
Görünüşe göre kimse oy kullanmamış, ilk oyu sen vermek ister misin?


Tür : Suç Filmleri

Yapım : -

Yönetmen :

Oyuncular : , , , ,

Etiketler : , , , , ,

Konusu ;

Tango Ve Cash Tek Parça izle

Los Angeles polis teşkilatında çalışan Tango ve Cash, ülkenin en iyi narkotik polislerdir. Uyuşturucu ticaretine vurmuş oldukları darbelerle sık sık televizyona çıkan polisler, kendi aralarında da rekabet halindedirler. Tango Ve Cash filmini izle. Son işlerinde ülkenin en büyük uyuşturucu ticaret sahibi olan Yves Perret'in mallarına el koyarlar. Milyon dolarlık malını kaybeden Perret, iki polisin bir daha işlerine karışmaması için onları kurmuş olduğu bir cinayet planıyla tuzağa düşürür. İki polis çıkarıldığı mahkemece tutuklanıp ceza evine gönderilir. Tango Ve Cash filmini full izle. Tango ve Cash, suçsuz olduklarını ispatlayabilmek için hapisten kaçmaya karar verirler. Birbirlerinden nefret eden ve rekabet halinde ki iki polis güçlerini birleştirmeye ve üzerilerine atılan cinayet suçunun perde arkasını ortaya çıkarmak için harekete geçerler.

 

Film izle, Full hd film izle, Sinema izle, 1080p film izle, 720p film izle, 4k film izle, Türkçe dublaj film izle, Altyazılı ve vizyondaki filmleri online izle. 25 Kategoride Binlerce Film Arşivi ile Daha Bir çok izleme Seçeneği Sunan Türkiyenin En güncel Online Film izleme Platformu olan web sitemize HOŞ GELDİNİZ.