Tale Of Tales 2015 Online İzle


Reklamı Geç

 0 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Paylaş
Tale Of Tales 2015 Online İzle

Tale Of Tales 2015 Online İzle

Türkçe Dublaj
Görünüşe göre kimse oy kullanmamış, ilk oyu sen vermek ister misin?


Tür : Fantastik Filmler, Tarihi Filmler

Yapım : - ,

Yönetmen :

Oyuncular : , , , ,

Etiketler : , , , , , , , ,

Konusu ;

Tale Of Tales izle

Giambattista Basile’in yani bir İtalyan şairin kendi yorumunu kattığı peri masalının sinemaya uyarlamasını Tale of Tales film izle ile görebilirsiniz. Ülkemizde Masalların Masalı olarak bilinen filmde çocukları olmayan bir kral ve kraliçe bulunuyor. Krallıkta her şey çok yolunda giderken eğlenceler yapılırken kraliçe yine de bir türlü gülmüyordur. maxresdefault Bir çocuğu olmasını isteyen kraliçenin haline üzülen kral çareyi bir büyücüye danışmakta bulur. Evet çocuklarının olmasının bir yolu vardır ancak bu yol deniz canavarını öldürmekten geçiyordur. Kraliçenin mutlu olmasını çok isteyen kral her şeyini ortaya koyarak tehlikeler ile dolu bir maceraya çıkacak ve elinden geleni de yapacaktır. Masal dünyasına ayrı bir yorum getiren Tale of Tales filmini izlerken siz de maceraya çıkacaksınız.

 

Film izle, Full hd film izle, Sinema izle, 1080p film izle, 720p film izle, 4k film izle, Türkçe dublaj film izle, Altyazılı ve vizyondaki filmleri online izle. 25 Kategoride Binlerce Film Arşivi ile Daha Bir çok izleme Seçeneği Sunan Türkiyenin En güncel Online Film izleme Platformu olan web sitemize HOŞ GELDİNİZ.