Steal My Heart izle 2013


Reklamı Geç

 0 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Paylaş
Steal My Heart izle 2013

Steal My Heart izle 2013

Türkçe Altyazı
Görünüşe göre kimse oy kullanmamış, ilk oyu sen vermek ister misin?


Tür : Yerli Filmler

Yapım : -

Yönetmen :

Oyuncular : , , , ,

Etiketler : , , , , ,

Konusu ;

Steal My Heart Türkçe Altyazılı izle

Ho-Tae, Güney Kore polis teşkilatında görevli bir polis memurudur. Üzerinde çalıştığı cinayet dosyasıyla evine giderken bir vur-kaç olayının içinde kendini bulur. Steal My Heart filmini izle. Bir polisin soyulmasını hazmedemeyen Ho- Tae, kap-kaç yapan kişinin kullanmış olduğu aracı araştırmaya başlar. Araştırmalar sonrası elde etmiş olduğu adrese giden Ho-Tae, kendisini çarpan kişinin lise aşkı Lee Sook Ja'nın olduğu öğrenecektir. Ho-Tae'ni eski aşkı tekrar alevlenecek ve hırsız Lee Sook Ja'ya tekrar aşık olacaktır. Steal My Heart filmini full izle. Ancak bu aşkı kariyeri için büyük bir sorun teşkil edeceği için sevdiği kız ile mesleği arasında bir seçim yapmasına neden olacaktır.

 

Film izle, Full hd film izle, Sinema izle, 1080p film izle, 720p film izle, 4k film izle, Türkçe dublaj film izle, Altyazılı ve vizyondaki filmleri online izle. 25 Kategoride Binlerce Film Arşivi ile Daha Bir çok izleme Seçeneği Sunan Türkiyenin En güncel Online Film izleme Platformu olan web sitemize HOŞ GELDİNİZ.