Şov Bizinıs İzle 2011


Reklamı Geç

 0 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Paylaş
Şov Bizinıs İzle 2011

Şov Bizinıs İzle 2011

Yerli Film
Görünüşe göre kimse oy kullanmamış, ilk oyu sen vermek ister misin?


Tür : Yerli Filmler

Yapım : -

Yönetmen :

Oyuncular : , , , ,

Etiketler : , , , ,

Konusu ;

Şov Bizinıs izle - Mustafa Uğur Yağcıoğlu


Şov Bizinıs izle filmi şohret olma hayalleri ile yola çıkan genç bir adamın yaşadığı komedi yüklü olayları konu alıyor. Komedi ve macera türünde Yerli filmler arasında yer alan filmimizin ana karakteri yıllardır hayalini kurduğu Unkapanı nın yolunu tutan genç bir delikanlıdır. Yıllarca amatör olarak müzikle uğraşan bu genç adam bu günlerde etrafındakilerinde gazıyla kaset çıkarmak için köyden kalkıp İstanbul a gelir ve bir yapımcının kapısını çalar. Tek hayali ilerde büyük bir sanatçı olmaktır. Ancak ne yazık ki hayalleri kısa sürede suya düşecek ve yapımcı genç adamı fena şekilde dolandıracaktır. Elinde avucunda ne varsa satıp bütün parasıyla İstanbul un yolunu tutan genç adam bir anda dım dızlak ortada kalacaktır. Artık geri dönecek bir yeri de olamadığından çaresizce içine girdiği bu dünyanın hinliklerini öğrenmeye başlayacaktır.

 

Film izle, Full hd film izle, Sinema izle, 1080p film izle, 720p film izle, 4k film izle, Türkçe dublaj film izle, Altyazılı ve vizyondaki filmleri online izle. 25 Kategoride Binlerce Film Arşivi ile Daha Bir çok izleme Seçeneği Sunan Türkiyenin En güncel Online Film izleme Platformu olan web sitemize HOŞ GELDİNİZ.