Solace Full İzle


Reklamı Geç

 1 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Paylaş
Solace Full İzle

Solace Full İzle

Türkçe Dublaj
Görünüşe göre kimse oy kullanmamış, ilk oyu sen vermek ister misin?


Tür : Yerli Filmler

Yapım : -

Yönetmen :

Oyuncular : , , ,

Etiketler : , , , , , , , ,

Konusu ;

Solace izle

Solace izle Genç bir FBI dedektifi işlediği cinayetlerin ardından hiç iz bırakmayan, kimliği bir türlü tespit edilememiş olan oldukça zeki bir seri katilin peşine düşüyor. Fakat genç dedektifin bu katili yakalaması için desteğe ihtiyacı olacaktır. solace_still Oldukça zorlu ve psikopat yapılı bu katili tek başına bulması imkansızdır. Ayrıca bu süre içinde başka kurbanlar da olabilir. Bu yüzden dedektifin hem çok dikkatli, hem çok hızlı hem de cesur olması gerekmektedir. Kendisine yardımcı olabilecek kişiyi bulur. Bunun için en uygun kişi kızının ölümü nedeniyle hayata küsüp emekli olan uzman bir tıpçıdır. Dedektifin bu küskün ve emekli tıpçıyı ikna etmesi gerekecektir.

 

Film izle, Full hd film izle, Sinema izle, 1080p film izle, 720p film izle, 4k film izle, Türkçe dublaj film izle, Altyazılı ve vizyondaki filmleri online izle. 25 Kategoride Binlerce Film Arşivi ile Daha Bir çok izleme Seçeneği Sunan Türkiyenin En güncel Online Film izleme Platformu olan web sitemize HOŞ GELDİNİZ.