Siddhartha izle – ( 2016 ) Hint Filmleri


Reklamı Geç

 0 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Paylaş
Siddhartha izle – ( 2016 ) Hint Filmleri

Siddhartha izle – ( 2016 ) Hint Filmleri

Türkçe Altyazı
Görünüşe göre kimse oy kullanmamış, ilk oyu sen vermek ister misin?


Tür : Suç Filmleri

Yapım : -

Yönetmen :

Oyuncular : , , , ,

Etiketler : , , , , ,

Konusu ;

Siddhartha izle

Surya, Hindistan'ın en zengin ve saygın ailelerinden birinin oğludur. Bu aile yıllardan beri kendileri gibi Hindistan'ın en zengin ve saygın ailelerinden olan Sana ailesiyle yıllardan beri ezeli bir rekabet içindedirler. Surya'nın annesi, oğlunun bu rekabetten zarar görmemesi için ortalık duruluncaya kadar Bangkok'a gönderir. Suya, burada tanınmamak için adını Siddhartha olarak değiştirir.  Siddhartha, Bangkok'da Sahasra adında genç ve güzel bir kıza aşık olur. İki sevgili, evlenmeye karar verir. Genç adam Siddhartha, annesine tanıştığı ve evlenmek istediği sevgilisini tanıştırmak ister. Ancak annesi, iki aile arasında ki düşmanlığı bitirebilmek için oğlu Siddhartha'yı düşman ailenin kızıyla evlendirmek ister. Siddhartha filmini full izle. Ancak genç adamın bu kararı iki aile arasında ki düşmanlığı daha da artırıp, tehlikeli boyutlara taşıyacaktır.

 

Film izle, Full hd film izle, Sinema izle, 1080p film izle, 720p film izle, 4k film izle, Türkçe dublaj film izle, Altyazılı ve vizyondaki filmleri online izle. 25 Kategoride Binlerce Film Arşivi ile Daha Bir çok izleme Seçeneği Sunan Türkiyenin En güncel Online Film izleme Platformu olan web sitemize HOŞ GELDİNİZ.