Sevimli Hayalet izle 2013


Reklamı Geç

 0 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Paylaş
Sevimli Hayalet izle 2013

Sevimli Hayalet izle 2013

Türkçe Dublaj
Görünüşe göre kimse oy kullanmamış, ilk oyu sen vermek ister misin?


Tür : Aile Filmleri, Fantastik Filmler

Yapım : - ,

Yönetmen :

Oyuncular : , , , ,

Etiketler : , , , , ,

Konusu ;

Sevimli Hayalet Full izle

Eulenstein Kalesinin tavan arasında ki sandıkta yaşayan sevimli hayaletin en büyük isteği gündüzleri dışarıda dolaşmaktadır. Ancak gündüzleri uyuyup geceleri dolaşan hayalet, gündüz dışarıda nasıl dolaşılacağını bilememektedir. Sevimli Hayalet izle. Karl, okul gezisinde sınıfıyla Eulenstein Kalesini ziyaret eder ve sevimli hayaletle karşılaşır. Karl, bir hayalet gördüğünü söylese de arkadaşları alay ederek ona inanmazlar. Sevimli hayalet ertesi günü uyandığında öğle vaktidir. Ne olduğunu anlamayan sevimli hayalet aslında bu işi çok sevmiştir ve hayalini kurduğu gündüz gezmesi için kaleden çıkar. Sevimli Hayalet Türkçe dublaj izle. Ancak dışarıya çıktığında simsiyah bir renge dönüşür ve hayaleti gören insanlar da panik ve korku meydana gelir. Sevimli hayaletin düştüğü bu durumdan onu Karl kurtarmak isteyecektir.

 

Film izle, Full hd film izle, Sinema izle, 1080p film izle, 720p film izle, 4k film izle, Türkçe dublaj film izle, Altyazılı ve vizyondaki filmleri online izle. 25 Kategoride Binlerce Film Arşivi ile Daha Bir çok izleme Seçeneği Sunan Türkiyenin En güncel Online Film izleme Platformu olan web sitemize HOŞ GELDİNİZ.