Scooby-Doo: Moon Monster Madness İzle


Reklamı Geç

 0 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Paylaş
Scooby-Doo: Moon Monster Madness İzle

Scooby-Doo: Moon Monster Madness İzle

Türkçe Dublaj
Görünüşe göre kimse oy kullanmamış, ilk oyu sen vermek ister misin?


Tür : Animasyon Filmleri, Komedi Filmleri

Yapım : -

Yönetmen :

Oyuncular : , ,

Etiketler : , , , , , , , ,

Konusu ;

Scooby-Doo: Moon Monster Madness Full İzle

Lego tüm dünyada her yaştan hayranı bulunan ve onun isminde birçok ürün üretilmiş olan bir kahraman. Scooby Doo ve Shaggy’nin de Lego’ya katılmasıyla beraber kahramanlarımız Hollywood’da esrarengiz olayların döndüğünü öğrenirler; perili bir evin varlığı söylentisi vardır! 608360 Bu evde çok korkunç olaylar olmakta ve etraftakileri olumsuz yönde etkilemektedir. Söylenen şeyleri duydukça Scooby Doo, Shaggy ve Lego bu perili evin arkasında dönen olayları çözmeye karar verirler. Hollywood’daki bu duruma müdahale edeceklerdir! Kahramanlarımız aslında bu perili evin varlığından ötürü oldukça korkmuş durumdadırlar ama cesaretli yanları korkularına daha ağır basacak ve macera başlayacaktır. Bu aileyle de izlenebilecek, büyük-küçük herkese hitap edebilen eğlenceli filmi izlemenizi öneriyoruz.

 

Film izle, Full hd film izle, Sinema izle, 1080p film izle, 720p film izle, 4k film izle, Türkçe dublaj film izle, Altyazılı ve vizyondaki filmleri online izle. 25 Kategoride Binlerce Film Arşivi ile Daha Bir çok izleme Seçeneği Sunan Türkiyenin En güncel Online Film izleme Platformu olan web sitemize HOŞ GELDİNİZ.