Scooby-Doo! And Kiss: Rock and Roll Mystery 2015 Full İzle


Reklamı Geç

 0 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Paylaş
Scooby-Doo! And Kiss: Rock and Roll Mystery 2015 Full İzle

Scooby-Doo! And Kiss: Rock and Roll Mystery 2015 Full İzle

Türkçe Dublaj
Görünüşe göre kimse oy kullanmamış, ilk oyu sen vermek ister misin?


Tür : Yerli Filmler

Yapım : -

Yönetmen : ,

Oyuncular : , , , ,

Etiketler : , , , , , , , ,

Konusu ;

Scooby-Doo! And Kiss: Rock and Roll Mystery izle

Scooby-Doo! And Kiss: Rock and Roll Mystery film izle çocuk, büyük ya da yaşlı demeden Scooby Doo ve ekibinin maceralarını herkes büyük bir keyif ile izleyebilir. Scooby Doo ve arkadaşları hem çok bilindik bir rock grubunun şarkılarını dinlemek hem de bir yarışmaya katılmak için Kiss World temasını taşıyan bir parkın açılışına katılır. scooby-doo-kiss-2015 Açılış Cadılar Bayramı’na da denk gelince eğlencenin de boyutu artacaktır. Ancak Cadılar Bayramı’nda sadece eğlence olmayacak ve hayaletler de ortaya çıkarak konukları tehdit edince eğlenmek amacı ile gelen Scooby Doo ve arkadaşları aynı zamanda işlerini de yapmak durumunda kalacaklardır. Eğlenebilmek için ilk olarak bu hayaleti ya da hayaletleri yakalamaları gerekmektedir. Konuklar ise onlara güvenir.

 

Film izle, Full hd film izle, Sinema izle, 1080p film izle, 720p film izle, 4k film izle, Türkçe dublaj film izle, Altyazılı ve vizyondaki filmleri online izle. 25 Kategoride Binlerce Film Arşivi ile Daha Bir çok izleme Seçeneği Sunan Türkiyenin En güncel Online Film izleme Platformu olan web sitemize HOŞ GELDİNİZ.