Savaş Günahları izle 1989


Reklamı Geç

 1 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Paylaş
Savaş Günahları izle 1989

Savaş Günahları izle 1989

Türkçe Altyazı
Görünüşe göre kimse oy kullanmamış, ilk oyu sen vermek ister misin?


Tür : Yerli Filmler

Yapım : -

Yönetmen :

Oyuncular : , , , ,

Etiketler : , , , ,

Konusu ;

Savaş Günahları Tek Parça izle

Yıl 1963 - 73 yılları arası. Amerika - Vietnam savaşı. Amerikan ordusu Vietnam'a girmiş ve Vietnam'ın merkezine doğru ilerlemektedir. Savaş Günahları filmini izle. Savaş tüm hızıyla devam ederken 5 Amerikan askeri Vietnamlı bir kadına tecavüz eder. 5 askerden biri tecavüzü engellemeye çalışsa da başarılı olmaz. Tecavüz edilen Vietnamlı kadın ölünce büyük bir skandal patlayacak ve savaşın siyasi nedenleri kadar insani boyutları da tartışılmaya başlanacaktır.

savas-gunahlari-izle-fullhdizleyin-net

Savaş Günahları filmini Türkçe Altyazılı izle. Yönetmen Brian De Palma, savaş sırasında yaşanan bu olaydan yola çıkarak savaşın acımasızlığı, insanların yaşamış oldukları acıları sert bir dille eleştirmektedir. Savaş karşıtı olan Savaş Günahları adlı filmi sitemizden tek parça ve full izleyebilirsiniz.

 

Film izle, Full hd film izle, Sinema izle, 1080p film izle, 720p film izle, 4k film izle, Türkçe dublaj film izle, Altyazılı ve vizyondaki filmleri online izle. 25 Kategoride Binlerce Film Arşivi ile Daha Bir çok izleme Seçeneği Sunan Türkiyenin En güncel Online Film izleme Platformu olan web sitemize HOŞ GELDİNİZ.