Sarıkamış Çocukları izle 2017 Yerli Dram Filmi


Reklamı Geç

 1 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Paylaş
Sarıkamış Çocukları izle 2017 Yerli Dram Filmi

Sarıkamış Çocukları izle 2017 Yerli Dram Filmi

Yerli Film
Görünüşe göre kimse oy kullanmamış, ilk oyu sen vermek ister misin?


Tür : Tarihi Filmler, Yerli Filmler

Yapım : -

Yönetmen :

Etiketler : , , , , ,

Konusu ;

Sarıkamış Çocukları izle

Türklerin geçmişlerinden, mazilerinden bahsetmeye kalksak sayfalarca yazı yazmak zorunda kalırız. Geçmişimizi o kadar güzel anlatan filmler arasında Sarıkamış Çocukları izle'yi görüyoruz. Eğer bir Türk iseniz, Sarıkamış'ta dondurucu soğuk altında 120 çocuğun nasıl ölüme gittiğini bilmeniz gerek. Şehitlik mertebesine ulaşan bu çocukların tek gayesi ise cepheye mühimmat, cephane götürmekti. Daha önce " 120 " isimli bir film ile karşımıza çıkan ve tüm Türkiyeyi göz yaşlarına boğan film 2008 yılında sinemaya çıkmıştı. Tekrardan karşımıza farklı bir isimle çıkan filmin yönetmenliğini Mutlu Karadoğan üstleniyor. 24 Şubat 2017 yılında vizyona girecek olan film de henüz oyuncular belli değildir. 1 Saat 50 dakika sürecek film de 120 kişiden oluşan bir grup çocuk, karlı ve zorlu hava şartlarında canlarını hiçe sayarak cephede savaşan askerlere cephane götürecektir.

Sarıkamış Çocukları full izle

Cephaneyi götürmek için yola koyulduktan sonra pusuya düşürülerek katledilen bir sürü çocuğun hikayesi. Gerçek yaşanmış bir hikayeden esinlenilerek filmin çekildiğini unutmayınız ve ona göre filmi izleyiniz. Hiç biri korkmadan, tereddüt etmeden tek güvenlikleri olan analarının dualarını alarak yola koyuldu. Kimisi kahpe kurşunlara canını verdi, kimisi dondurucu soğuk yüzünden yerden kalkamadı. Ancak hiç birinin kanı yerde kalmadı! Hepsi, Türkiye'yi ve Türk milletini bu günlere getirdi. Dram filmlerinde bir çok ödüle tabi görülen filmi sitemizde 1080p ve 720p görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz. Yerli filmler kategorisine girerek bir çok filme ulaşabilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

 

Film izle, Full hd film izle, Sinema izle, 1080p film izle, 720p film izle, 4k film izle, Türkçe dublaj film izle, Altyazılı ve vizyondaki filmleri online izle. 25 Kategoride Binlerce Film Arşivi ile Daha Bir çok izleme Seçeneği Sunan Türkiyenin En güncel Online Film izleme Platformu olan web sitemize HOŞ GELDİNİZ.