Saraybosna’da Ölüm izle 2016

FRAGMAN 1. BÖLÜM 2. BÖLÜM 3. BÖLÜM TEK PARÇA 1.068 kez izlendi

Reklamı Geç

 4 Beğendim  1 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Paylaş
Saraybosna’da Ölüm izle 2016

Saraybosna’da Ölüm izle 2016

Türkçe Altyazı
Görünüşe göre kimse oy kullanmamış, ilk oyu sen vermek ister misin?


Tür : Dram Filmleri

Yapım : - ,

Yönetmen :

Oyuncular : , ,

Etiketler : , , , , , , ,

Konusu ;

Saraybosna'da Ölüm izle

Dram türündeki etkili filmlerden biri daha Saraybosna'da Ölüm full izle olarak tarihe geçecektir. 26 Ağustos’ta vizyona girecek olup, karmakarışık olaylarda insanların kendi dertlerine ne kadar düşkün olduğunun altı çizilmektedir. Böylece verilmek istenen toplumsal mesaj acıklı bir şekilde izleyicilere aktarılmaktadır.

Saraybosna'da Ölüm Türkçe Dublaj izle

1.Dünya savaşının başlamasına sebep olan suikast ile alakalı 100. Yıl toplantısı bir otelde gerçekleştirilecektir. Fakat otelin çalışanları uzun süredir maaşlarını alamamakta ve grev için bu özel günü tercih etmişlerdir. Ortalık karışmış ve otel müdürü bazı şiddet yanlısı taktiklerle çalışanları de-aktif etmeye çalışmıştır. film izle. Koruma polisi ise kanepe fiyatı derdindedir. Fragmanda dahi olayların bu denli insanların kendini düşünmesiyle ilgili sorunun vurgulanması, potansiyel bir fikrin habercisidir.

 

Film izle, Full hd film izle, Sinema izle, 1080p film izle, 720p film izle, 4k film izle, Türkçe dublaj film izle, Altyazılı ve vizyondaki filmleri online izle. 25 Kategoride Binlerce Film Arşivi ile Daha Bir çok izleme Seçeneği Sunan Türkiyenin En güncel Online Film izleme Platformu olan web sitemize HOŞ GELDİNİZ.