Samurai Cop 2: Deadly Vengeance 1080p İzle 2015


Reklamı Geç

 0 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Paylaş
Samurai Cop 2: Deadly Vengeance 1080p İzle 2015

Samurai Cop 2: Deadly Vengeance 1080p İzle 2015

Türkçe Dublaj
Görünüşe göre kimse oy kullanmamış, ilk oyu sen vermek ister misin?


Tür : Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri, Suç Filmleri

Yapım : -

Yönetmen :

Oyuncular : , , , ,

Etiketler : , , , ,

Konusu ;

Samurai Cop 2: Deadly Vengeance izle

Samurai Cop 2: Deadly Vengeance filmini full izle suç, gerilim ve aksiyon unsurlarını barındıran bir yapım olarak izleyici ile buluşmuştur. Frank Washington adlı dedektif işini iyi yapan birisidir ve tehlikeden çok da korkmamaktadır. Bir ortak ile çalışan Frank ortağı ile aralarına bir soğukluk girdiğini fark eder ve artık sanki yabancıdırlar. samurai_cop_2_deadly_vengeance_2015_720p_blu_ray Bu sırada yapılan suikastlarla birlikte kişilerin ölmeye başlamalarını da araştırmaları gerekmektedir ve Frank bu cinayetleri uzun zamandır yabancı olduğu ortağı ile yapmak zorundadır. Şimdi ikisi de tehlikededir ve aslında kimin yaptığını bilirken bu yolda soğukluklarını unutmalıdırlar. Samurai Cop 2: Deadly Vengeance izle filmini sitemizden yüksek kalitede istediğiniz alternatiflerle ve keyifle izleyebilirsiniz.

 

Film izle, Full hd film izle, Sinema izle, 1080p film izle, 720p film izle, 4k film izle, Türkçe dublaj film izle, Altyazılı ve vizyondaki filmleri online izle. 25 Kategoride Binlerce Film Arşivi ile Daha Bir çok izleme Seçeneği Sunan Türkiyenin En güncel Online Film izleme Platformu olan web sitemize HOŞ GELDİNİZ.