Sabır Taşı izle – 2012 Filmleri


Reklamı Geç

 0 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Paylaş
Sabır Taşı izle – 2012 Filmleri

Sabır Taşı izle – 2012 Filmleri

Türkçe Dublaj
Görünüşe göre kimse oy kullanmamış, ilk oyu sen vermek ister misin?


Tür : Dram Filmleri, Savaş Filmleri

Yapım : - , , ,

Yönetmen :

Oyuncular : , , , ,

Etiketler : , , , , ,

Konusu ;

Sabır Taşı full izle - 2012 Filmleri

Bir romandan uyarlanmış olan Sabır Taşı Full HD filmi savaş sonucunda neredeyse yok olmuş olan bir ülkede geçmektedir. Henüz 30'lu yaşlarında olan genç ve güzel bir kadın yakık dökük evlerinde sakat ve felç olan kocasına bakmaktadır. Felç kocasına tüm içini açan kadın ona çocukluklarında yaşadıkları olayları, üzüntülerini, mutluluklarını yani her şeyini anlatmaya başlar. Adam yavaş yavaş kadının Sabır Taşı izle olduğunu anlar. Fakat kadın ilerleyen zamanlarda bir askere aşık olur ve kendi benliğini onda bulmuştur. 2005'te kocası tarafından öldürülmüş olan bir kadının anısına yazılmış roman Sabır Taşı filmine uyarlanmıştır. Afkanistan kadınlarını kötü söylerlerdi fakat çok iyi kadınlar ile tanıştım.

 

Film izle, Full hd film izle, Sinema izle, 1080p film izle, 720p film izle, 4k film izle, Türkçe dublaj film izle, Altyazılı ve vizyondaki filmleri online izle. 25 Kategoride Binlerce Film Arşivi ile Daha Bir çok izleme Seçeneği Sunan Türkiyenin En güncel Online Film izleme Platformu olan web sitemize HOŞ GELDİNİZ.