Rock On 2 izle (2016)- Hint Filmi


Reklamı Geç

 0 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Paylaş
Rock On 2 izle (2016)- Hint Filmi

Rock On 2 izle (2016)- Hint Filmi

Türkçe Altyazı
Görünüşe göre kimse oy kullanmamış, ilk oyu sen vermek ister misin?


Tür : Yerli Filmler

Yapım : -

Yönetmen :

Oyuncular : , , , ,

Etiketler : , , , , ,

Konusu ;

Rock On 2 izle

Filmin ikinci serisinde yıllar önce fırtınalar estiren rock müziği yapan Grup Magik üyeleri arasında ki anlaşmazlık yüzünden grup dağılmış ve müzik kariyerlerini bitirme kararı almıştı. Filmin ikinci serisinde Grup Magik 10 yıl sonra tekrar bir araya gelecektir. Bu sefer aralarına yeni üyeleri de alarak eski şaşalı günlerine tekrar dönebilmek için büyük mücadeleler verecektir. Konserden konsere giden grupta yine üyeler arasında sürtüşmeler ve yeni aşklar başlayacaktır. Bu sürtüşmeler ve aşklar grubun kariyerinin yine sallanmasına neden olacaktır. Film izle. Grup üyelerinin kariyerlerinde ön plana çıkabilmek için başına buyruk hareketler etmeye başlar.Grubun lideri olan Arjun, grubun dağılmaması için elinden geleni yapmaya çalışacaktır.

 

Film izle, Full hd film izle, Sinema izle, 1080p film izle, 720p film izle, 4k film izle, Türkçe dublaj film izle, Altyazılı ve vizyondaki filmleri online izle. 25 Kategoride Binlerce Film Arşivi ile Daha Bir çok izleme Seçeneği Sunan Türkiyenin En güncel Online Film izleme Platformu olan web sitemize HOŞ GELDİNİZ.