Regular Show: The Movie Türkçe Dublaj İzle 2015


Reklamı Geç

 0 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Paylaş
Regular Show: The Movie Türkçe Dublaj İzle 2015

Regular Show: The Movie Türkçe Dublaj İzle 2015

Türkçe Dublaj
Görünüşe göre kimse oy kullanmamış, ilk oyu sen vermek ister misin?


Tür : Yerli Filmler

Yapım : -

Yönetmen :

Oyuncular : , , , ,

Etiketler : , , , , , , ,

Konusu ;

Regular Show: The Movie izle

Cartoon Network dizisinden uyarlanan Regular Show: The Movie filmi izle ile kahramanlarımız Mordecai ve Rigby ile tekrar buluşuyoruz. Başları beladan asla kurtulmayan bu ikilinin yeni macerasında da durum değişmiyor. Lisede voleybol öğretmenleri olan kişi Mordecai ve Rigby için bir görev verir. Bir zaman makinesi vardır ancak henüz tamamlanmamıştır. regularshowmovie-future Mordecai ve Rigby’nin görevi bu zaman makinesini tamir etmektir. Bu nedenle de laboratuarın anahtarı artık bu ikilidedir. Zaman makinesi için tamir işine başlayan Mordecai ve Rigby bir hata yapınca makine yanlış tamir edilmiş olur. Bu nedenle gelecekleri de değişen ikilinin yaptıkları hatayı düzeltmeleri için geçmişe gitmeleri ve nerede hata yaptılar ise düzeltmeleri gerekmektedir. Aksi halde başka bir gelecek yaşayacaklardır.

Yorumunuzu yazın

Regular Show: The Movie Türkçe Dublaj İzle 2015 (1 Yorum)

 

Film izle, Full hd film izle, Sinema izle, 1080p film izle, 720p film izle, 4k film izle, Türkçe dublaj film izle, Altyazılı ve vizyondaki filmleri online izle. 25 Kategoride Binlerce Film Arşivi ile Daha Bir çok izleme Seçeneği Sunan Türkiyenin En güncel Online Film izleme Platformu olan web sitemize HOŞ GELDİNİZ.