Piyanist Full izle 2003


Reklamı Geç

 0 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Paylaş
Piyanist Full izle 2003

Piyanist Full izle 2003

Türkçe Dublaj
Görünüşe göre kimse oy kullanmamış, ilk oyu sen vermek ister misin?


Tür : Yerli Filmler

Yapım : - , , ,

Yönetmen :

Oyuncular : , , , ,

Etiketler : , , , ,

Konusu ;

The Pianist Full izle

Wladyslaw Szpilman, 27 yaşında ve geleceği parlak bir piyanisttir. 2.Dünya savaşı patlak verdiğinde tüm Yahudileresir kamplarına götürülürken, Szpilman bir yolunu bulup esirlerin götürüldüğü trenden kaçar ve Varşova'nın varoş sokaklarında yaşamaya başlar. Piyanist filmini izle. Hayatta kalabilmek için garsonluk yapmaya başlar. Piyano yeteneğinin fark edilmesiyle garsonluk yaptığı barda piyano çalmaya başlar. Bara gelen müşterilerinin hakaretlerine, aşağılık sözlere maruz kalır. Ancak esir kampına gitmemek için susmaktan başka çaresi yoktur. Piyanist filmini tek parça izle.

the-pianist-izle-fullhdizleyin-net

Umudunun tükendiği günlerde ise hiç ummadık kişiler piyaniste el uzatacak ve onu yaşadığı varoş ortamlardan kurtaracaktır. Film, 3 dalda Oscar almış, dünya sinemasının klasik filmleri arasında yerini almıştır. Piyanist filmini tek parça ve Türkçe dublaj olarak sitemizden full izleye bilirsiniz.

 

Film izle, Full hd film izle, Sinema izle, 1080p film izle, 720p film izle, 4k film izle, Türkçe dublaj film izle, Altyazılı ve vizyondaki filmleri online izle. 25 Kategoride Binlerce Film Arşivi ile Daha Bir çok izleme Seçeneği Sunan Türkiyenin En güncel Online Film izleme Platformu olan web sitemize HOŞ GELDİNİZ.