People vs. Fritz Bauer İzle 2015


Reklamı Geç

 0 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Paylaş
People vs. Fritz Bauer İzle 2015

People vs. Fritz Bauer İzle 2015

Türkçe Dublaj
Görünüşe göre kimse oy kullanmamış, ilk oyu sen vermek ister misin?


Tür : Biyografi Filmleri, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri

Yapım : -

Yönetmen :

Oyuncular : , ,

Etiketler : , , , ,

Konusu ;

People vs. Fritz Bauer izle

Film savaşın yarattığı travmayı atlatmaya çalışan 1950’lerin Almanya’sını fon almaktadır. Tarihi olaylara ışık tutan biyografi gerilim ve dram tarzlarını bir araya getirmektedir. 2015 Alman yapımı olan filmin öyküsünde Fritz Bauer adındaki bir avukatın bir nazı suçlusunun suçunu ispatlamak ve gereken cezayı almasını sağlamak için ettiği mücadele sergilenmektedir. the-people-vs-fritz-bauer Fritz Bauer idealist bir vatandaştır ve Ülkesinin daha iyi günlere kavuşması için kendi elinden geleni yapmaya kararlıdır. Bu doğrultuda İsrail ve Mossa ile birlikte çalışma yolunu bile seçecektir. People vs. Fritz Bauer İzleyenleri uzun süre etkisi altında bırakan bir gerçek hikâyedir. Gerçek bir hikâyeden alıntı olan bu film içerisinde bol miktarda gerilim barındırdığı için gerilim filmleri arasında bir numaralı diyebiliriz. Kesinlikle izlenmesi gereken filmlerin arasında bulunmaktadır. Filmi sitemiz üzerinden full HD olarak izleyebilirsiniz. Sitemizden izlediğiniz filmler hakkında yorumlarınızı yapmayı unutmayınız. İyi seyirler dileriz.  

 

Film izle, Full hd film izle, Sinema izle, 1080p film izle, 720p film izle, 4k film izle, Türkçe dublaj film izle, Altyazılı ve vizyondaki filmleri online izle. 25 Kategoride Binlerce Film Arşivi ile Daha Bir çok izleme Seçeneği Sunan Türkiyenin En güncel Online Film izleme Platformu olan web sitemize HOŞ GELDİNİZ.