Ölü Adam Türkçe Dublaj izle 1995


Reklamı Geç

 0 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Paylaş
Ölü Adam Türkçe Dublaj izle 1995

Ölü Adam Türkçe Dublaj izle 1995

Türkçe Altyazı
Görünüşe göre kimse oy kullanmamış, ilk oyu sen vermek ister misin?


Tür : Dram Filmleri, Fantastik Filmler, Western Filmleri

Yapım : - , ,

Yönetmen :

Oyuncular : , , , ,

Etiketler : , , , , , , ,

Konusu ;

Ölü Adam Online izle

William Blake , yaşadığı yerlerden sıkılmış ve farklı maceralar içine atılmak, farklı yerler görmek için yaşadığı yerden ayrılır ve Batı Amerika'nın uç kısımlarına doğru yola çıkar. Ölü Adam filmini izle. Yeni gittiği yerde de şansı yaver gitmez ve iş bulamaz. İşte bu dönem ''Hiç Kimse'' isimli biriyle tanışır. Şiire meraklı olan Hiç Kimse, genç Blake'yi dönemin en önemli şairlerden olan William Blake olduğuna inanır.

ggg

İkili iyi bir dost olur ve ikili bambaşka yerlerde değişik maceralara atılmak için yola çıkarlar. Ölü Adam filmini full izle. Kızılderili felsefesini yansıtmış ve Johnny Depp'in başrol oynadığı filmi tek parça ve full sitemizden izleyebilirsiniz.

 

Film izle, Full hd film izle, Sinema izle, 1080p film izle, 720p film izle, 4k film izle, Türkçe dublaj film izle, Altyazılı ve vizyondaki filmleri online izle. 25 Kategoride Binlerce Film Arşivi ile Daha Bir çok izleme Seçeneği Sunan Türkiyenin En güncel Online Film izleme Platformu olan web sitemize HOŞ GELDİNİZ.