Nina Forever 1080p İzle 2015


Reklamı Geç

 0 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Paylaş
Nina Forever 1080p İzle 2015

Nina Forever 1080p İzle 2015

Türkçe Dublaj
Görünüşe göre kimse oy kullanmamış, ilk oyu sen vermek ister misin?


Tür : Yerli Filmler

Yapım : -

Yönetmen : ,

Oyuncular : , , , ,

Etiketler : , , , ,

Konusu ;

Nina Forever izle

Sevgilisini unutamayan ancak yeni bir ilişkiye başlayan bir adam, yeni sevgilisi ve ölmüş eski sevgilisi arasında dönen Nina Forever filmini full izle filminde fantastik öğelere de rastlayacaksınız. Rob isimli genç bir adam Nina adlı kız arkadaşını çok sevmektedir ancak bir gün Nina ölür ve Rob bunun üzerine büyük bir depresyona girer. ninaforever Bir sonra ise yavaş yavaş bu konuyu atlattığını düşünür ve Holly adındaki iş arkadaşına ilgi duymaya başlar. Zamanla aşka da dönüşen bu ilişkide aralarına giren yine eski sevgili olacaktır. Rob eski sevgilisinin ondaki yerini unutamaz ve bunu Holly’ye belli eder. Ancak Nina aslında hayali bir konu değildir ve artık aralarındadır. İkisi de Rob’u çok severken Holly Nina’ya Nina Forever izle filminde bir teklif götürecektir.

 

Film izle, Full hd film izle, Sinema izle, 1080p film izle, 720p film izle, 4k film izle, Türkçe dublaj film izle, Altyazılı ve vizyondaki filmleri online izle. 25 Kategoride Binlerce Film Arşivi ile Daha Bir çok izleme Seçeneği Sunan Türkiyenin En güncel Online Film izleme Platformu olan web sitemize HOŞ GELDİNİZ.