Nene Hatun İzle 2010

FRAGMAN 1 FRAGMAN 2 504 kez izlendi

Reklamı Geç

 0 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Paylaş
Nene Hatun İzle 2010

Nene Hatun İzle 2010

Yerli Film
  2 kişi oy verdi ortalaması 5,00


Tür : Belgesel Filmleri, Dram Filmleri, Savaş Filmleri, Yerli Filmler

Yapım : -

Yönetmen :

Oyuncular : , , , ,

Etiketler : , , , , , , ,

Konusu ;

Nene Hatun - Zeki Alasya


Nene Hatun izle filmi 1. Dünya Savaşı nın öne çıkan simalarında kahraman Türk kadını Nene Hatun un hikayesini konu alıyor. Belgesel ve savaş türünde Yerli filmler arasında yer alan filmimizin ana karakteri olan Nene Hatun 1. Dünya Savaşı yıllarında Erzurum yöresinde Ruslar ve Ermeni çetelere karşı verilen mücadelenin simgesi haline geliyor. Bu yıllarda özellikle 93 harbinde Ruslar bir çok doğu ilini işgal ediyor ve genelde de yönetimi Ermeni komitacılara bırakıyorlardı. Bu Ermeni çeteler ise halka yönelik toplu kıyımlar gerçekleştiriyor ve Ruslarla birlikte yıllardır aynı toprakta yaşadığı insanlara ihanet ediyorlardı. Bu ihanet karşısında tabiki de şanlı millet de boş durmuyor devletinin yanında bu işgalcilere karşı var gücü ile mücadele veriyorlardı. İşte bu mücadelenin başını çeken kahramanlardan bir de Nene Hatun du.

 

Film izle, Full hd film izle, Sinema izle, 1080p film izle, 720p film izle, 4k film izle, Türkçe dublaj film izle, Altyazılı ve vizyondaki filmleri online izle. 25 Kategoride Binlerce Film Arşivi ile Daha Bir çok izleme Seçeneği Sunan Türkiyenin En güncel Online Film izleme Platformu olan web sitemize HOŞ GELDİNİZ.