Müfreze Türkçe Dublaj izle 1986


Reklamı Geç

 0 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Paylaş
Müfreze Türkçe Dublaj izle 1986

Müfreze Türkçe Dublaj izle 1986

Türkçe Dublaj
Görünüşe göre kimse oy kullanmamış, ilk oyu sen vermek ister misin?


Tür : Yerli Filmler

Yapım : -

Yönetmen :

Oyuncular : , , , ,

Etiketler : , , , ,

Konusu ;

Müfreze Filmini Full izle

Chris Taylor, liseye giden bir gençtir. Dedesi ve babası 2.Dünya savaşına katılan genç Taylor, ülkesinin Vietnam ile savaşa girmesiyle gönüllü olarak savaşa katılır. Müfreze filmini izle. Uzun yolculuk sonrası Vietnam'ın sınır bölgesinde ki cephesine katılan Taylor, kendisi gibi deneyimsiz askerlerden oluşan birlikte görev almaya başlar.

mufreze-filmini-turkce-dublaj-izle-fullhdizleyin-net

Ancak genç Taylor, savaşın acımasız yüzünü burada görecek ve gözünün önünde hem düşman askerlerinin hem de arkadaşlarının öldüğüne şahit olacak. Müfreze filmini tek parça izle. Ülkesinin ve kendisinin bu savaş ne işi olduğunu sorgulamaya başlayacak olan genç Taylor, zaman ilerledikçe hayatının bir anlamı olmadığına ve hangi inançlarla savaştığını dahi unutacak duruma gelecektir.

 

Film izle, Full hd film izle, Sinema izle, 1080p film izle, 720p film izle, 4k film izle, Türkçe dublaj film izle, Altyazılı ve vizyondaki filmleri online izle. 25 Kategoride Binlerce Film Arşivi ile Daha Bir çok izleme Seçeneği Sunan Türkiyenin En güncel Online Film izleme Platformu olan web sitemize HOŞ GELDİNİZ.